Miljardid
51 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Prince'i tõelise plaani avastamine sunnib Chucki tegema oma seni kõige ohtlikuma avangu ja minema viimast korda täispangale. Hooaja viimane osa.
Järgmisena eetris
Homme 21:00
Külmhoidla
Kavas ees5 näitamist
Osi kavas51
KanalidInspira
Aasta2022
Millal eetris
-
Inspira
Homme
21:00
Külmhoidla
-
Inspira
reede, 09.10
21:15
Londoni Tower
-
Inspira
esmaspäev, 12.10
21:00
Pärispatt
-
Inspira
teisipäev, 13.10
21:15
Winston Dicki energia
-
Inspira
kolmapäev, 14.10
21:00
Orkaan Rosie
Kõik osad
- 1. jaanuar
- Ameerika tšempion
- Chris Rocki test
- Chuck Rhoadesi suurim mäng
- Ekstreemne liivakast
- Elmsley lugemine
- Erutuse mall
- Hindenburg
- Implosioon
- Inimkonna vaenlane
- Johnny Favorite
- Järglus
- Jäämurdja
- Kahurituli
- Kanalinn
- Kerja, osta ära, ähvarda
- Kolmas põldtsiitsitaja
- Kompenso
- Kopenhaagen
- Korralik ärasaatmine
- KV
- Kõik Wilburyd
- KülmhoidlaHomme 21:00 · Inspira
- Leping
- Londoni Tower09.10 21:15 · Inspira
- Lunastus
- Lõpmatuse mäng
- Maksimaalne talutav sügavus
- Mitte teie, härra Dake
- Mõõdud silma järgi
- Napoleoni müts
- Orkaan Rosie14.10 21:00 · Inspira
- Overtoni aken
- Piiritu pask
- Pole koduteed
- Põgenik
- Põhjamaade mudel
- Põlemiskiirus
- Põrgulik sõit
- Pärispatt12.10 21:00 · Inspira
- Suur jubedus
- Uued kümned
- Vabadus
- Vale Maria Gonzalez
- Valetavad silmad
- Viga Surmatähes
- Võidusigar
- Võimaluste tsoon
- Võitlusõhtu
- Winston Dicki energia13.10 21:15 · Inspira
- Üks põlvkond liiga hilja