Südameasi
36 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Soovimatud külalised tekitavad Wetherbyle paksu pahandust, aga nad ei kavatse enne Aidensfieldist lahkuda, kui on oma tahtmise saanud. Oscar ja Ventress tegelevad ülisalajase eradetektiivitööga ning satuvad suurde ohtu.
Järgmisena eetris
26.10 15:40
Ainult mäng
Kavas ees10 näitamist
Osi kavas36
KanalidETV
Aasta2008
Millal eetris
-
ETV
esmaspäev, 26.10
15:40
Ainult mäng
-
ETV
esmaspäev, 26.10
01:40
Ainult mäng
kordus
-
ETV
teisipäev, 27.10
15:40
Saatana seltsis
-
ETV
teisipäev, 27.10
01:15
Saatana seltsis
kordus
-
ETV
kolmapäev, 28.10
15:40
Teise nahas
-
ETV
kolmapäev, 28.10
01:15
Teise nahas
kordus
-
ETV
neljapäev, 29.10
15:40
Sama seadus kõigile
-
ETV
neljapäev, 29.10
01:55
Sama seadus kõigile
kordus
-
ETV
reede, 30.10
15:40
Suure südamega inimene
-
ETV
reede, 30.10
01:40
Suure südamega inimene
kordus
Kõik osad
- Ainult mäng26.10 15:40 · ETV
- Ajupesu
- Armastuse lugu
- Asendaja
- Et oleks rahu
- Hävitusseemned
- Juuksekarva otsas
- Ka surnud mehed räägivad
- Kaugel Aafrikast
- Kena neiu
- Kummitust rahule manades
- Kus suitsu...
- Kättemaks
- Luurejuhtum
- Meediumi sõnum
- Mineviku haual
- Minevikuvarjud
- Palun rõõmusta mind
- Pisikesed hädavaled
- Politsei järjekordne hall ja igav argipäev
- Pärijad
- Rivist väljas
- Saatana seltsis27.10 15:40 · ETV
- Sama seadus kõigile29.10 15:40 · ETV
- See pole naljaasi
- Selline on elu
- Sogane vesi
- Suure südamega inimene30.10 15:40 · ETV
- Südamed ja lilled
- Teise nahas28.10 15:40 · ETV
- Täitunud unelmad
- Vanad arved
- Veel üks tükike mu südamest
- Võitleva mehe mälestused
- Öine postirong
- Üks väike samm