Marveli jooksikud
32 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Noored satuvad alternatiivsesse dimensiooni, mis on täis nägemusi minevikust. Nad peavad leidma oma vanemad ja Alexi, enne kui aeg otsa saab. Üks inimene jääb maha.
Järgmisena eetris
Homme 06:25
Sisenemine Unistustemaale
Kavas ees15 näitamist
Osi kavas32
KanalidDuo 3
Aasta2019
Millal eetris
-
Duo 3
Homme
06:25
Sisenemine Unistustemaale
kordus
-
Duo 3
Homme
07:15
Rõõmus taaskohtumine
kordus
-
Duo 3
esmaspäev, 19.10
08:25
Rõõmus taaskohtumine
kordus
-
Duo 3
esmaspäev, 19.10
14:40
Left-Hand Path
-
Duo 3
teisipäev, 20.10
08:10
Left-Hand Path
kordus
-
Duo 3
teisipäev, 20.10
14:35
Saatana piinakamber
-
Duo 3
kolmapäev, 21.10
07:55
Saatana piinakamber
kordus
-
Duo 3
kolmapäev, 21.10
14:25
Murtud ring
-
Duo 3
neljapäev, 22.10
08:00
Murtud ring
kordus
-
Duo 3
neljapäev, 22.10
14:35
Tüssa võllast
-
Duo 3
reede, 23.10
07:50
Tüssa võllast
kordus
-
Duo 3
reede, 23.10
14:25
Taasühinemine
Ja veel 3 näitamist kavas.
Kõik osad
- Eelmine elu
- Eraldumine
- Kuningriik
- Left-Hand Path19.10 14:40 · Duo 3
- Maaingel
- Madalseis
- Matkem järgmine
- Metamorfoos
- Murtud ring21.10 14:25 · Duo 3
- Peidupaik
- Pettus
- Raadio tööle
- Refraktsioon
- Rõõmus taaskohtumineHomme 07:15 · Duo 3
- Saatana piinakamber20.10 14:35 · Duo 3
- Saatus
- Sisenemine UnistustemaaleHomme 06:25 · Duo 3
- Suur põgenemine
- Taasühinemine23.10 14:25 · Duo 3
- Tagasivaade
- Topeltnullid
- Tsunaami
- Tüssa võllast22.10 14:35 · Duo 3
- Vaenulik
- Vaenulik ülevõtmine
- Valede jumal
- Vana kool
- Viimane riitus
- Viimane valss
- Viimnepäev
- Viisteist
- Äikeseriitus