Suured inimesed
7 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Sõbrad saadavad Billie haiglasse kolonoskoopiale ja peavad otsustama, kellest saab tema usaldusisik meditsiinilistes küsimustes.
Järgmisena eetris
Homme 12:10
Vardasse aetud
Kavas ees20 näitamist
Osi kavas7
KanalidDuo 6
Aasta2025
Millal eetris
-
Duo 6
Homme
12:10
Vardasse aetud
kordus
-
Duo 6
Homme
22:25
Kas olete seda meest näinud?
-
Duo 6
Homme
02:10
Kas olete seda meest näinud?
kordus
-
Duo 6
kolmapäev, 07.10
12:00
Kas olete seda meest näinud?
kordus
-
Duo 6
kolmapäev, 07.10
22:20
Kodureeglid
-
Duo 6
kolmapäev, 07.10
01:55
Kodureeglid
kordus
-
Duo 6
neljapäev, 08.10
12:10
Kodureeglid
kordus
-
Duo 6
neljapäev, 08.10
22:20
Theratsiid
-
Duo 6
neljapäev, 08.10
02:00
Theratsiid
kordus
-
Duo 6
reede, 09.10
12:05
Theratsiid
kordus
-
Duo 6
reede, 09.10
22:20
Praekana
-
Duo 6
reede, 09.10
02:00
Praekana
kordus
Ja veel 8 näitamist kavas.
Kõik osad
- Annabelle12.10 22:25 · Duo 6
- Kas olete seda meest näinud?Homme 22:25 · Duo 6
- Kodureeglid07.10 22:20 · Duo 6
- Piloot
- Praekana09.10 22:20 · Duo 6
- Theratsiid08.10 22:20 · Duo 6
- Vardasse aetudHomme 12:10 · Duo 6