Siberi võmm
31 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Kodumaise detektiivisarja esimeses osas liitub "Viimasest võmmist" tuttava seltskonnaga Viktor Korol (Veikko Täär) - Siberist esivanemate kodumaale Eestisse koliv uurija. Tema uude keskkonda sulandumine osutub aga parajaks pähkliks, seda enam, et mehega käib kaasas mingi ärevakstegev saladus. Jätkuvalt on mängus ka kõik vanad tegelased - Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe), Anders Prikk (Robert Annus) jpt.
Järgmisena eetris
Homme 00:55
Eksinud
Kavas ees5 näitamist
Osi kavas31
KanalidKanal 2
Aasta2016
Millal eetris
-
Kanal 2
Homme
00:55
Eksinud
-
Kanal 2
reede, 09.10
01:50
Keemilised elemendid
-
Kanal 2
esmaspäev, 12.10
00:55
Mesilastaru
-
Kanal 2
teisipäev, 13.10
00:50
Kohvripeitus
-
Kanal 2
kolmapäev, 14.10
01:25
Giljotiin
Kõik osad
- Siberi võmm
- Ainult üks kord elus
- Armastatud naised
- EksinudHomme 00:55 · Kanal 2
- Giljotiin14.10 01:25 · Kanal 2
- Hole in one
- Karutapjad
- Keemilised elemendid09.10 01:50 · Kanal 2
- Killer Clown
- Kohvripeitus13.10 00:50 · Kanal 2
- Kui inglid saavad haiget
- Kõik sündinud ja sündimata lapsed
- Lihtsalt raha
- Mesilastaru12.10 00:55 · Kanal 2
- Midagi erilist
- Naised ja mehed
- Operatsioon "Öö"
- Pantofoobia
- Sinivaala väljakutse
- Surnud hinged
- Sushi Nyotaimori
- Suu ja silmad lund on täis
- Sõltuvussuhted
- Südametehnikad
- Sügaval mullas
- Süüta süüdlased
- Taustauuringud
- Teravatest pliiatsitest
- Tinderimäng
- Variisik
- Viimane buss