Nutikad notsud
20 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Nutikad Notsud ehitavad Kerri palvel talle lennumasina, aga kõik ei lähe sugugi nii libedalt, nagu plaanitud.
Järgmisena eetris
19.10 17:00
Lennumasin
Kavas ees6 näitamist
Osi kavas20
KanalidETV2
Aasta2025
Millal eetris
-
ETV2
esmaspäev, 19.10
17:00
Lennumasin
-
ETV2
teisipäev, 20.10
17:00
Innukas abiline
-
ETV2
kolmapäev, 21.10
07:10
Lennumasin
kordus
-
ETV2
kolmapäev, 21.10
17:00
Kapten Kait
-
ETV2
neljapäev, 22.10
07:10
Innukas abiline
kordus
-
ETV2
neljapäev, 22.10
08:40
Kapten Kait
kordus
Kõik osad
- Innukas abiline20.10 17:00 · ETV2
- Kapten Kait21.10 17:00 · ETV2
- Karumammupäev
- Kihutav kass
- Kolakas kõrvits
- Langevate tähtede öö
- Lennukas klõps
- Lennumasin19.10 17:00 · ETV2
- Lõunauinak
- Matkamismärgid
- Munaga võidu
- Notsumäng!
- Pirukapidu
- Rohenäpud
- Suur segadus raamatutega
- Suur tsirkusetelk
- Trummimõistatus
- Ukseaps
- Vuhhti!
- Üle võlli