Kinnisvaravennad: Päriskodu
26 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Drew ja Jonathan on kaksikud, kellel on kuldsed käed - nad muudavad tavalised perekodud unistuste kodudeks, mida pered ei taha kunagi jätta. Nad pöörduvad paaride poole, kes on juba oma kodu leidnud, kuid soovivad seda täielikult ümber kujundada, et kodu vastaks nende pere vajadustele, soovidele ja unistustele.
Järgmisena eetris
Homme 19:00
Bob ja Denise
Kavas ees10 näitamist
Osi kavas26
KanalidTV3 Life
Aasta2020
Millal eetris
-
TV3 Life
Homme
19:00
Bob ja Denise
-
TV3 Life
Homme
00:40
Bob ja Denise
-
TV3 Life
kolmapäev, 07.10
19:00
Sean ja Lisa
-
TV3 Life
kolmapäev, 07.10
00:25
Sean ja Lisa
kordus
-
TV3 Life
neljapäev, 08.10
19:00
Food and Family
-
TV3 Life
neljapäev, 08.10
00:00
Food and Family
kordus
-
TV3 Life
reede, 09.10
19:00
Unistuste kodu Vegase äärelinnas
-
TV3 Life
reede, 09.10
00:20
Unistuste kodu Vegase äärelinnas
kordus
-
TV3 Life
esmaspäev, 12.10
19:00
Uuendamise taotlemine
-
TV3 Life
esmaspäev, 12.10
00:35
Uuendamise taotlemine
kordus
Kõik osad
- Kinnisvaravennad: Päriskodu
- A Forever Home for Two
- Bob ja DeniseHomme 19:00 · TV3 Life
- Brian & Michele
- Come on Over
- Everyone's Welcome
- Family Heriloom Home
- Food and Family08.10 19:00 · TV3 Life
- Forever Home Family Tradition
- From Chaos To Calm
- Hammer, Hammer, Pedal, Pedal
- Hand-Me-Down Forever Home
- Healthy Ever After
- High Score Home
- Karen & Mark
- Marrying the Old and the New
- Miracle House to Forever Home
- New Lease on Life
- New Lives, New Home
- Old Neighborhood, New House
- Sandy & Colter
- Sean ja Lisa07.10 19:00 · TV3 Life
- Skee & Elaine
- The New Hub of the Hood
- Unistuste kodu Vegase äärelinnas09.10 19:00 · TV3 Life
- Uuendamise taotlemine12.10 19:00 · TV3 Life