Angelo reeglid
21 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
Angelo lõhub ära isa uue puldi. Kas tal õnnestub pult salaja välja vahetada?
Järgmisena eetris
19.10 16:10
Katkine pult
Kavas ees6 näitamist
Osi kavas21
KanalidETV2
Aasta2012
Millal eetris
-
ETV2
esmaspäev, 19.10
16:10
Katkine pult
-
ETV2
teisipäev, 20.10
08:50
Katkine pult
kordus
-
ETV2
teisipäev, 20.10
16:10
Kuulsus
-
ETV2
kolmapäev, 21.10
08:50
Kuulsus
kordus
-
ETV2
kolmapäev, 21.10
16:10
Vaimukaim laps
-
ETV2
neljapäev, 22.10
08:50
Vaimukaim laps
kordus
Kõik osad
- Alustame uuesti
- Ilmselgelt
- Katkine pult19.10 16:10 · ETV2
- Kohtuvaidlus teleka üle
- Kolapoiss
- Kuidas teha kahjutuks tulnukate rünnak?
- Kuulsus20.10 16:10 · ETV2
- Löögimäng
- Mäng läbi
- Nutikas kiusupunn
- Palganinja
- Pere mänguõhtu
- Pingpong
- Raamatusõda
- Semuleht
- Unemati tuleb
- Vaimukaim laps21.10 16:10 · ETV2
- Veepark
- Võluloomad
- Äge müts
- Ära räägi kõike ette!