Ajavaod. Ärimehed
23 osa
Kõik selle sarja osad, igaüks oma lehega. Kõik saated
1889. aasta suvel asutas baltisaksa päritolu Woldemar Mayer keemiatööstusettevõtte. Perekond omandas suure krundi Tallinnas Lillekülas. Selles paigas ja samades hoonetes on sajandi vältel tegutsenud mitu tarbekeemia tootjat. Sõjajärgsel perioodil kandis suurim neist "Flora nime. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.
Järgmisena eetris
Täna 02:25
125 aastat Mayerist
Kavas ees6 näitamist
Osi kavas23
KanalidETV
Aasta2014
Millal eetris
-
ETV
Täna
02:25
125 aastat Mayerist
-
ETV
Homme
02:30
Spordiriistad Tartust
-
ETV
esmaspäev, 12.10
01:15
Kuldne lina
-
ETV
teisipäev, 13.10
01:55
Orto
-
ETV
kolmapäev, 14.10
02:10
Oskar Kersoni seikluslik elu
-
ETV
neljapäev, 15.10
02:20
Räpina uunikum
Kõik osad
- 125 aastat MayeristTäna 02:25 · ETV
- Arsenal
- Autokuningas Hans Vinnal
- Eesti tubakavabrikud
- Enne ja pärast Ed. Pohli
- Franz Krull
- J. Puhk ja Pojad
- Jalavarjud Eestist
- Joh. Lorup
- Kuldne lina12.10 01:15 · ETV
- Langebraun lauale!
- Legendaarne Ernst Hiis
- Lille kohvik
- Märt Raud ja põlev kivi
- Orto13.10 01:55 · ETV
- Oskar Kersoni seikluslik elu14.10 02:10 · ETV
- Parim tehiskivi
- Rauaniidist hõbeniidini
- Räpina uunikum15.10 02:20 · ETV
- Sitsi vabriku tõus ja langus
- Spordiriistad TartustHomme 02:30 · ETV
- Telefonid Tartust
- Vennad Wellnerid